Pierwszy wpis

Postaram się zacząć krótko ;)

Prowadziłem kiedyś bloga i właściwie cały czas można go znaleźć w sieci, ale jego tematyka była tak rozległa, że nawet nie będę do niego linkował ;) Dlaczego startuję od nowa? Pomyślałem, że jeśli już siedzę często po kilka godzina nad różnymi okołowebmasterskimi zadaniami to czemu od czasu do czasu nie podzielić się moimi wrażeniami/rozwiązaniami/etc. z innymi? Tym bardziej, że często sam szukając rozwiązania jakiegoś problemu odpowiedź znajduję na czyimś blogu (imo w około 70% przypadków).

Tak więc o czym będziecie mogli tutaj przeczytać? Nie chcę się ograniczać do konkretnych tematów. Często po prostu chce wyrazić swoją opinię na jakiś temat itd. Jednak będę się starał, żeby pojawiały się tutaj również wpisy z placu boju z IE (6, 7 czy 8 nie ma znaczenia – wszystkie to shit ;) ), wordpressem (przy którym siedzę ostatnio dużo), może jakieś użyteczne modyfikacje pluginów do tego cmsa (czasem kilkanaście linijek kodu usprawnia znacznie pracę z jakąś wtyczką ;) ). Zobaczymy co z tego wyjdzie.

2 Comments

 • 1
  Czerwiec 24, 2009 - 6:04 am | Permalink

  Nie jestem pewna czy wpadłam kiedyś na Twojego poprzedniego bloga, aczkolwiek teraz zyczę powodzenia przy pracy nad nową edycją :)

  Sama też się przymierzam do zmian u siebie, bo wielodziedzinowośc mojej strony stała się dla mnie już uciążliwa. Skóra gotowa – teraz tylko zrobic porzadek we wpisach i można ruszac :)

  pozdrawiam

 • 2
  Nickel
  Czerwiec 25, 2009 - 6:37 am | Permalink

  Za „powodzenia” przesądnie „nie dziękuje” ;)

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>